STS – polska firma bukmacherska

STS – polska firma bukmacherska

STS prężnie działa nie tylko na rynku polskim, ale i na europejskim. Swoje siedziby ma w wielu krajach np. w Luksemburgu, w Niemczech, na Łotwie, czy w Wielkiej Brytanii.

Bonusy, zakłady i ich rodzaje
Grając u tego bukmachera na start dostajemy nie tylko fajny bonus do 1200 zł, ale i pewne 20 zł na Betgames, oraz dodatkowo 25 zł wpisując odpowiedni kod.
Rejestracja konta przebiega bardzo szybko tak jak wpłata gotówki, czy po wygranej jej wypłata. Oczywiście możemy zawierać zakłady drogą internetową, za pośrednictwem aplikacji, czy w wielu punkach stacjonarnych. Strona internetowa jest przejrzysta, czytelna i łatwa w obsłudze. Jak najbardziej możemy typować szereg zdarzeń online np. koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna, hokej, siatkówka, są dostępne również sporty wirtualne, czy wydarzenia polityczne.

Sport zimą

Zakłady sportowe to oczywiście najbardziej popularne zdarzenia, gdzie mamy mnóstwo możliwości typowania na dane spotkanie. Są np.. handicapy, ilości goli, kto wygra w danej połowie? Ile będzie żółtych, czerwonych karte? W której minucie padnie pierwszy gol?
Świetną pozycją, którą rzadko udostępniają inne firmy bukmacherskie są statystyki sportowe. Tutaj możemy sprawdzić m.in. ostatnie mecze drużyny, ilość strzelonych goli, czy ilość straconych goli.

Jak wiele firm tego typu STS daje możliwość zarobienia dodatkowej gotówki za polecenie znajomych. Warto więc promować i polecać tę firmę bukmacherską, tym bardziej, że jest to polska działalność.